Pomáhám zdravotnickým zařízením se zviditelněním a získáváním nových zákazníků v online prostředí.

Jsem online marketérka se zaměřením na SEO a PPC kampaně. Poskytuji odborné konzultace a vytvářím marketingové strategie.

online markentingová specialistka | Ivana Neckařová
online markentingová specialistka | Ivana Neckařová

Co vás nejlépe vystihuje?

S online marketingem se teprve chystáte začít.
 • Nejste si jistí, která kombinace online aktivit je vhodná pro vaše podnikání?
 • Váháte, které sociální sítě jsou vhodné pro komunikaci s vaší cílovou skupinou?
 • Nevíte, jak správně nastavit reklamní kampaň na FB?
 • Zajímá vás, jak optimalizovat webovou stránku pro internetové vyhledávače?
 • Chcete napsat e-mail tak, aby si ho vaši klienti otevřeli a přečetli?
 • Nejste si jistí jak často a jaký obsah sdílet na sociálních sítích?
S online marketingem už máte nějakou zkušenost.
 • Potřebovali byste zvýšit návštěvnost vašich webových stránek?
 • Reklamy vám nepřináší žádný nebo velmi malý výsledek?
 • Mají vaše e-maily nízkou míru otevření a kliknutí?
 • Nedaří se vám umístit webovou stránku na lepší pozici v internetových vyhledávačích?
 • Jste aktivní na sociálních sítích, ale vaše příspěvky mají malý dosah?
 • Chtěli byste jen poradit a získat zpětnou vazbu, jak nejlépe vylepšit online aktivity?
Nechte si poradit a domluvte si schůzku s online marketérkou.

Klienti o mně říkají

MDDr. et Bc. Tomáš Machač Zubní lékař - CEO, Young dentist
Dave Ruzius Produktový manager, Fidopoli
Daniela Stádníková Majitelka, Via Musica
Michaela Švestková Zakladatelka, Mama volba
Petra Janoušková Zakladatelka, Family Flow
Oguzhan Bal Digitální manager CEE, Pfizer

Young dentist tvoří největší komunitu zubních lékařů a dentálních hygienistek v ČR. Projekt funguje už více než 5 let a vzhledem k tomu, že se komunita stále více rozrůstá, potřebovali jsme profesionálnější přístup k marketingu a nastavit marketingovou strategii na míru. Ivana má zkušenosti s marketingem lékařů a projektů ve zdravotnictví, a proto jsme si jí vybrali. Je pro nás důležité spolupracovat se specialistou, který má zkušenosti s naší cílovou skupinou, tedy lékaři.

Spolupráce s Ivanou probíhá na pravidelné bázi na základě domluvených aktivit a KPI's. Ivana je spolehlivá, vždy splní vše, na čem se domluvíme a je velmi flexibilní z časového hlediska. Společně se nám už podařilo uspořádat velkou konferenci po lockdownu v Praze - pro 100 zubních lékařů. Ivana měla na starosti veškerou propagaci konference a podařilo se jí konferenci 2 týdny před termínem vyprodat. Postupně se nám daří navyšovat počet nových registrovaných členů, zvýšila se nám návštěvnost webu spolu s počty sledujících na Facebooku a Instagramu. Příspěvky mají také větší dosahy.

Ivanu doporučuji ke spolupráci, je velmi pracovitá a nebojí se nových výzev. Lékaři jsou prostě její cílovka, kterou zná nejlépe.

FIDOPOLI.com je začínající startup a nedávno jsme začali experimentovat s marketingem a reklamami. Chyběl nám, ale strategičtější přístup a zpětná vazba na naše online aktivity. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli spolupracovat s Ivanou, specialistkou online marketingu.

Ivana provedla kontrolu našich online aktivit a navrhla různá zlepšení a další aktivity, které by nám mohli pomoct získat více aktivních uživatelů. Připravila konkrétní návrhy pro PPC, reklamu na Facebooku, e-mailový marketing a přímo implementovala některá vylepšení. Díky Ivaně lépe využíváme sociální média a jejich potenciál k získávání nových uživatelů. Také nám pomohla zanalyzovat data, vytáhla všechny zajímavé informace a přišla na chyby v nastavení sběru dat.

Doporučujeme všemi deseti spolupráci s Ivanou, pomůže vám nejenom s marketingovou strategií, ale také s její realizací. Pokud jste startup jako my, nebo i větší firma, jsem si jistý, že pro vás Ivana udělá všechno co bude v jejich marketingových silách s jejími zkušenostmi a skvělým přístupem.

S Ivanou jsem se spojila za účelem marketingové konzultace pro můj e-shop Via Musica. Potřebovala jsem poradit s firemní stránkou na Facebooku, jak z hlediska strategie, kampaní, tak nastavení Business Managera a přístupů.

Během schůzky jsme probrali i SEO problémy webové stránky a Google Moje podnikání. Všechny otázky co jsem měla byla Ivana schopná zodpovědět a poradila nám řadu prvků, které jsme neznali.

Děkuji za profesionální jednání a doporučuji Ivanu ke spolupráci. Pokud budeme v budoucnu potřebovat znovu poradit s marketingovou strategií, určitě se na ni obrátíme.

Rychlá a spolehlivá, to jsou dvě klíčová slova, kterými se sluší práci paní Neckařové ohodnotit.

Srozumitelně předala výsledky své práce, vždy se slušně optala na chybějící - údaje, dokumenty. Vše šlo navíc rychle. Můžu určitě doporučit!

Hledala jsem někoho, kdo by mi pomohl se správou sociálních sítí, reklam, webu a mailingem. To všechno proto, že se chci více věnovat svému psaní a tvoření obsahu. A naštěstí jsem našla Ivanu.

Spolupráce nám od začátku pěkně šlape, Ivana se zvládla velmi brzy vcítit, jakou potřebuji úroveň komunikace vůči své komunitě. Vše zpracovává dobře, je proaktivní a můžu se spolehnout na to, že to určitě bude. Jsem opravdu ráda, že jsem narazila právě na ní a doporučuji Ivanu jako specialistku na online marketing.

Ivanu jsem si vybral do svého týmu, jelikož mě od začátku přesvědčila, že má spoustu zkušeností s prací na podobných projektech. Má skvělé komunikační schopnosti a jiný úhel pohledu, díky svým zkušenostem ze zahraničí. Dokáže se velmi snadno a rychle zorientovat v různých datech a navrhnout nezbytné změny, které mají přímý vliv například na návštěvnost webu.

Ve farmaceutickém průmyslu je digitální marketing velice důležitý a Ivana je si toho vědoma. Vždy je inovativní a informovaná o nejnovějších digitálních novinkách. Zákazníci jsou pro ni na prvním místě, a i tak vypadá spolupráce s Ivanou.

Ivana je zodpovědná, pečlivá, vždy dodá svou práci na 120 % a včas. Spolupráci s Ivanou určitě doporučuji, má zkušenosti s tvorbou marketingových strategií na míru pro různé obory a s řízením celého digitálního marketingu i ve velké korporaci. Ivana vždy přináší nové nápady, ráda zkouší různé marketingové aktivity a nástroje, řeší problémy s cílem zlepšit výsledky a splnit stanovené cíle.

S čím vám pomůžu

Zviditelnění zdravotního střediska v online prostředí Moderní webové stránky jsou základnou pro všechny online aktivity, ale již nestačí. Buďte v kontaktu se svými pacienty v reálném čase, zajistěte interakci a oboustrannou komunikaci. Postarám se vám o sociální sítě, reklamy, e-mail marketing a optimalizaci webových stránek pro vyhledávače.
Získání nových pacientů do vaší ordinace Přesvědčte potenciální klienty, aby se stali vašimi pacienty! Ke splnění tohoto cíle je potřeba připravit komplexní online marketingovou strategii, se kterou vám pomůžu. Vylepšíme vaši online přítomnost na vhodných platformách a webové stránky, díky kterým získáte nové pacienty do vaší ordinace.
Vybudování dobrého jména a důvěry u pacientů I když pacientovu důvěru získáte především během návštěvy vaší ordinace, k získání dobrého jména jsou nutné i aktivity mimo vaši ordinaci. Styl komunikace, obsah na sociálních sítích, recenze od pacientů, motivace a edukace pacientu jsou jen zlomkem možných marketingových aktivit.

O mně

Online marketingem se zabývám již déle než 4 roky. Svoji první zkušenost jako online marketérka, jsem získala ve farmaceutické společnosti Pfizer. Postupně jsem si online marketing zamilovala a začala se zajímat i o ostatní aktivity, které jsou v RX marketingu farmaceutických firem tabu, například sociální sítě, reklamy a SEO. A tak jsem se dostala ke svým prvním projektům mimo farmaceutický průmysl.

Pro svoje klienty, jako online marketérka, primárně zajišťuji aktivity spojené se SEO a PPC reklamami. Ovládám i ostatní aktivity napříč online marketingem, což je ale na osobní domluvě. Poskytuji i odborné konzultace a tvořím marketingové stragie. Své zkušenosti, jako specialistka online marketingu z farmaceutické společnosti, jsem nejvíce využila u projektů pro lékaře a projekty týkající se zdravotnictví, proto se primárně zaměřuji na tohle odvětví, které má sice spoustu zákonů o regulaci reklamy, ale baví mě svou rozmanitostí a komplexností. Pokud máte projekt mimo zdravotnictví, zkuste se mi ozvat a domluvíme se.

Marketing ve zdravotnickém sektoru je stále ve svých začátcích a právě teď je vhodná doba se online marketingu více věnovat a odlišit se tak od konkurence. Pojďme spolu posunout váš online marketing na vyšší úroveň!

Vybrané projekty

Young Dentist Zvýšení povědomí o projektu, organizace konference a řízení online marketingu

Young dentist je projekt primárně určený pro mladé zubaře. Společně budujeme komunitu, vzděláváme a pomáháme mladým zubním lékařům si otevřít svoji vlastní ordinaci.

 • Audit online marketingových aktivit a nastavení marketingové strategie
 • Vytváření měšíčního obsahového kalendáře pro online aktivity
 • Organizace konference pro 100 lékařů (plánování a realizace všech marketingových aktivit)
 • Tvorba obsahu a příspěvků na sociální sítě (FB, IG, LI)
 • Vkládání obsahu na webové stránky (Wordpress)
 • Optimalizace webu pro webové prohlížeče (SEO)
 • Nastavení a optimalizace výkonnostních reklam (FB, IG, Sklik)
 • Sestavení e-mailových kampaní (Ecomail)
Young dentist - zvýšení povědomí o projektu, organizace konference a řízení online marketingu| ukázka práce
Národní ústav duševního zdraví - Perinatal Rozšíření povědomí o projektu a edukace veřejnosti o duševním zdraví

S Národním ústavem duševního zdraví jsem začala spolupracovat na projektu Perinatal. Cílem projektu je rozšířit povědomí o psychických obtížích žen v těhotenství a po porodu.

 • Vytvoření marketingové strategie
 • Tvorba měsíčního obsahového kalendáře pro sociální média
 • Tvorba obsahu pro sociální sítě (FB, IG, Pinterest)
 • Tvorba a optimalizace placených reklam
Perinatal - rozšíření povědomí o projektu a edukace veřejnosti o duševním zdraví | ukázka práce
Fall and Get Up Zvýšení organické návštěvnosti webové stránky

Zdravotnická agentura Fall and Get up má ve své databázi desítky lékařů a pacientům zprostředkovává možnost se ihned objednat k lékařům. Spojili jsme se s cílem zvýšit organickou návštěvnost webu pomocí optimalizace pro vyhledávače.

 • Vytvoření SEO strategie a návrh technických úprav webové stránky
 • Vytváření SEO obsahu (profily lékařů)
 • Vytváření autoritativního webu (backlink building)
 • Úpravy webové stránky (Wordpress)'
Fall and Get Up - zvýšení organické návštěvnosti webové stránky | ukázka práce

Kontakt

Potřebujete online marketérku pro svůj projekt?

Pokud potřebujete zkonzultovat svoji online marketingovou strategii, zjistit kde jste na Googlu nebo co můžete ve svém online marketingu zlepšit, napište mi prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo si se mnou můžete rovnou naplánovat nezávaznou schůzku v kalendáři.

[email protected] +420 731 532 696

Jak bude naše spolupráce vypadat?

1

Po vyplnění kontaktního formuláře, si prostuduji vaše informace a naplánuji naši první společnou schůzku, během které probereme vaše podnikání, problémy a zaměříme se na příležitosti, jak zvýšit tržby z vaší praxe.

2

Poté se podíváme se na vaši současnou situaci - co funguje, co nefunguje a jak ji můžeme zlepšit. Připravím pro vás online marketingovou strategii na míru, která bude doplňovat cíle vašeho podnikání. Pokud budete spokojeni s online marketingovou strategii můžeme začít s její realizací.

3

První týdny se budeme častěji potkávat, tak abyste byli v obraze, co se děje a já měla vaši zpětnou vazbu. Tak nejlépe dosáhneme spokojenosti na obou stranách. Pokud vám bude spolupráce vyhovovat, můžeme spolu pracovat i dlouhodobě.

4

Odlište se od své konkurence, vylepšete svoje postavení v onlinu, získejte nové pacienty a zvyšte vaše tržby!

  O jaké služby máte zájem?

  Zvolte prosím, o jaké aktivity byste měli zájem v rámci naší spolupráce.

  Jaký je váš plánovaný měsíční rozpočet na daný projekt?

  Navrhnu tak pro vás nejvhodnější a nejefektivnější řešení v rámci vašeho rozpočtu.